Rozkręć koło z ArcelorMittal Poland 2023

20.03.2023

Rusza III edycja konkursu "Rozkręć Koło z ArcelorMittal Poland 2023". Serdecznie zapraszamy Koła Naukowe ze wszystkich trzech obszarów do zapoznania się z regulaminem i składania wniosków!

ArcelorMittal Poland to organizacja mająca wpływ na wiele dziedzin działań przemysłu, nie tylko hutnictwa! Szereg inwestycji AMP to również projekty, które pozwolą na zmniejszenie oddziaływania na środowisko naturalne, to m.in ograniczenie emisji zanieczyszczeń do powietrza oraz plany związane z gospodarowaniem szeroko pojmowanymi zasobami (w tym gospodarką o obiegu zamkniętym), ze środowiskiem i klimatem, efektywnością, zarządzaniem, ekonomią, naukami społecznymi oraz konstrukcjami…i dlatego też do udziału zapraszamy WSZYSTKIE KOŁA NAUKOWE mające pomysł i chęć współpracy z firmą ArcelorMittal Poland!

Ważne terminy:

- 21 kwietnia 2023 r. - nieprzekraczalny termin składania wniosków z opisem projektów Kół Naukowych AGH w ramach wsparcia firmy ArcelorMittal Poland (wersja elektroniczna dokumentów) - 11 maja 2023 r. - ogłoszenie wyników projektów realizowanych przez Koła Naukowe AGH podczas 60.HKSKN AGH - 19 maja 2023 r. - termin składania preliminarzy (z uwzględnieniem przyznanych środków) do Pełnomocnika Rektora ds. Kół Naukowych (dostarczenie wersji papierowej dokumentów) - 22 maja 2023 r. – 15 grudnia 2023 r. - termin realizacji projektu - 15 grudnia 2023 r. - ostateczny termin zamknięcia rozliczenia finansowego projektu w Dziale Spraw Studenckich - 31 grudnia 2023 r. - ostateczny termin składania do Pełnomocnika Rektora ds. Kół Naukowych sprawozdań merytoryczno-finansowych z realizacji projektu w danym roku.

Załączniki:

Regulamin wsparcia przez ArcelorMittal Poland projektów realizowanych w ramach działalności Kół Naukowych AGH

Załącznik nr 1 - Wniosek o dofinansowanie projektu realizowanego przez studenckie Koło Naukowe AGH przez ArcelorMittal Poland

Załącznik nr 2 – Wzór oświadczenia o wyrażeniu zgody członków koła na rozpowszechnienie wizerunku (AGH)

Załącznik nr 2 – Wzór oświadczenia o wyrażeniu zgody członków koła na rozpowszechnienie wizerunku (AMP)

Załącznik nr 3 – Wzór preliminarza kosztów realizacji projektu

Załącznik nr 4 - Wzór sprawozdania merytoryczno-finansowego